درباره

انواع فال و طالع بینی+تست های جدید,فال حافظ با غزل و معنی
منوی اصلی
موضوعات
آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب
نویسندگان
لینک های روزانه
آرشیو زمانی
فال روزانه
فال قهوه
فال قهوه
لطفا شکل مورد نظر خود را انتخاب نماييد.دريافت کد فال قهوه
فال حافط
فال حافظ شیرازی
ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی

فال حافظ
فال حافظ با معنی و تفسیر
فال ازدواج
فال ازدواج
برای گرفتن فال ازدواج جنسیت و ماه تولد طرف مقابل را وارد نمایید

جنسیت :
ماه تولد :

دريافت کد فال ازدواج
استخاره
در زندگی هر یك از ما گاهی بر سر دو راهی قرار می گیریم و بعد از مشورت با دیگرانم و زدن تمامی درها اگر نتوانستیم راه خودمان را انتخاب كنیم به استخاره روی می اوریم و از خداوند طلب خیر میكنیم .

ابتدا نيت نماييد سپس روي استخاره بگير کليک فرماييد
آمار وب
  • بازدید امروز : 548
  • بازدید این ماه : 22,576
  • بازدید امسال : 143,307
  • کل بازدیدها : 943,280
مرتبط با موضوع : فال,
نویسنده : - زمان ارسال : 20:54:08 - 1391/6/23 - تعداد نمایش : 42738فال گرفتن از دیوان حافظ حال و شرایط خاصی دارد که معمولاً هنگامی که افراد دور یکدیگر جمع شده اند به گرفتن فال می پردازند. در موارد دیگر انسان باید شرایط روانی خاصی که مقتضای حال باشد داشته باشد. فال خوانی کار هر کسی نیست. در اغلب موارد فردی که ریش سفید مجلس و مورد احترام دیگران است و از صدایی دلنشین و سواد کافی برخوردار می باشد، برای فال گرفتن و فال خوانی انتخاب می شود. شیوه ی انتخاب غزل و فال خوانی نیز دارای آداب و شرایطی است. گرفتن بیش از سه فال برای یک نفر نشانه ی بی احترامی به حافظ قلمداد می شود.

در این سایت برای مشاهده فال خود، ابتدا نیت کرده سپس بر روی دکمه ی نمایش فال کلیک نمایید. غزل و تعبیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

نیت کننده معمولاً در هنگام تفأل از دیوان حافظ، او را به عزیزترین کسانش یعنی به خداوند و معشوقه اش (شاخ نبات) قسم می دهد. این قسم معمولاً به این شکل ادا می شود: ای حافظ شیرازی! تو محرم هر رازی! تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم می دهم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا براورده سازی. ضمن اینکه شاید بهتر باشد برای شادی روح حافظ، صلوات یا فاتحه ای نثار نماییم!

تشخیص و پذیرفتن خوب و بد از محتوای غزل، بستگی به وضعیت روحی، عاطفی و باور صاحب فال دارد. در هر صورت در هر غزل حافظ بیتی وجود دارد که صاحب فال آن را مناسب آرزو و نیت خود می یابد و همان را به عنوان وصف الحال و جواب حافظ می پذیرد و به آرامش خاطر دست می یابد.

کلمات کلیدی : فال حافظ اصلی,فال حافظ با تعبیر,فال حافظ با معنی,فال حافظ ناطق,فال حافظ روزانه,فال حافظ شیرازی با معنی,فال حافظ آندروید,فال حافظ صوتی,فال حافظ آنلاین,ای حافظ شیرازی,فال حافظ با تفسیر,فال حافظ واقعی,فال حافظ اینترنتی,فال حافظ درست,گرفتن فال حافظ,فالگیر حافظ,فال حافظ تاروت,فال حافظ شیرازی,فال خواجه حافظ,معنی فال حافظ,شرایط فال حافظ,خواص فال حافظ,
پست های مشابه
نرخ سکّه و طلاوب سایت شهاب حسینیبرنامه نویسی حرفه ای PHPدروس تخصصی فوق لیسانس مهندسی نرم افزاردنیای مد و لباسپکیج تصفیه فاضلاب

چربی گیر چربگیر چربی گیر فایبرگلاس نصب و راه اندازی انواع چربی گیر آشپزخانه چربی گیر رستورانچربی گیر